İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fotoğraflar
  3. Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor: #BaharCandanYalnızDeğildir

TV8’de düzenlenen yarışma programları ile ünlenen Bahar CANDAN önceki gün Uludağ’da düzenlenen bir partiye katıldı. Edilinen bilgiye göre partiye katılan bir şahıs Bahar CANDAN’a “seni ve tipini beğenmiyorum” diyerek saldırıda bulundu. Fiziksel şiddete dönüşen saldırıcı sonucu, Bahar CANDAN’ın yüzünde yaralanma meydana geldi.

Kısa sürede Twitter Türkiye’nin Trend listesinde yer alan #BaharCandanYalnızDeğildir etiketine binlerce tepki mesajı geldi. İşte #BaharCandanYalnızDeğildir etiketine gelen tepkiler.

#BaharCandanYalnızDeğildir
#BaharCandanYalnızDeğildir

binance üye ol
#BaharCandanYalnızDeğildir
#BaharCandanYalnızDeğildir

Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor: #BaharCandanYalnızDeğildir

TV8'de düzenlenen yarışma programları ile ünlenen Bahar CANDAN önceki gün Uludağ'da düzenlenen bir partiye katıldı. Edilinen bilgiye göre partiye katılan bir şahıs Bahar CANDAN'a "seni ve tipini beğenmiyorum" diyerek saldırıda bulundu. Fiziksel şiddete dönüşen saldırıcı sonucu, Bahar CANDAN'ın yüzünde yaralanma meydana geldi. Kısa sürede Twitter Türkiye'nin Trend listesinde yer alan #BaharCandanYalnızDeğildir etiketine binlerce tepki mesajı geldi. İşte #BaharCandanYalnızDeğildir etiketine gelen tepkiler.

Tepkinizi 8 milyar insana belirtmek ister misiniz?

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?